Parça Eşya Taşıma

PARSİYEL TAŞIMACILIĞI

Nakliye sektöründe çeşitli ihtiyaç alanlarından biri de Parsiyel Taşımacılık diğer bir adı ile Parça Eşya Taşımacılığıdır.  Parsiyel denilince akla parça eşya taşıma gelmektedir. Aynı yöne gidecek olan müşterilerin eşyalarının aynı araca konulması ve maliyetlerin müşteriler arasında bölüşülmesi anlamı oluşmaktadır. Özellikle de maliyet açısından oldukça sık tercih edilen bir yöntemdir. Müşteriler daha az ücret ödemek ve en kaliteli hizmeti almak istedikleri için araçların maliyetini aralarında paylaşmaktadır. Bu paylaşım fizibilite raporuna göre olmaktadır. Böylelikle kimin eşyası fazlaysa o daha fazla tutar ödemekle yükümlü olacaktır. Bunun için de mutlaka rapor tutulmalıdır. Raporun tutulmasının bir diğer amacı da hangi eşyanın kimin olduğunun indirme esnasına karıştırılmamasıdır. Aksi halde çeşitli karışıklıklar yaşanabilmektedir. Bu nedenle önlem olarak eksperin tuttuğu rapor oldukça büyük önem taşımaktadır. Tekin Nakliyat  olarak  bu hizmet alanında da kusursuz hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Her bir parça malınız bizim için aynı değerdedir ve biz onu bir emanet olarak algılar ve ona göre muamele ederiz.

Parsiyel taşıma işlemleri esnasında da sistemli bir çalışma yapmak önem arz etmektedir. Araca öncelikle, en son inecek olan kişinin eşyalarının yüklenmesi yapılmaktadır. Böylelikle ilk inecek olan kişinin eşyaları arabaya en son yüklenmektedir. Bu sayede kolaylık sağlanmakta ve olası bir yanlışlığın önüne geçilmektedir. Ankara Tekin Evden Eve Nakliyat konusunda uzman olan ekip çalışanları taşıma planını organize etmekle sorumludur. Bu nedenle şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki emanetiniz emanetimiz ve biz onar göre en iyisini sunmakla mükellefiz. Biz işimizi seviyor ve ona göre hareket ediyoruz.

Parsiyel taşımacılığın amaçlarından biri de tasarruf sağlamaktır. Örneğin bir müşteri İstanbul’dan Konya’ya taşınacaksa aynı güzergâha gidecek olan başka bir müşteri ile aynı aracı paylaşabilmektedir. Bu sayede hem araç boş gitmemiş olacak hem de maliyeti tek bir kişi yüklenmemiş olacaktır. Böylelikle oldukça kar edilecek ve güvenil bir yolculuk geçirilmesi sağlanacaktır. Ankara Tekin nakliyat kend hizmet sahasında en iyisini sunma gayreti içerisinde dir ve konusunda oldukça ilerlemiştir. Bu nedenle de oldukça farklı hizmetler ile size destek olunmaktadır.

Parsiyel taşıma esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve ambalaj paketleri oldukça hassas bir şekilde seçilir ve özenle eşyalarınız paketlenir. Bu sayede sizin hiçbir eşyayı paketlemenize gerek kalmamaktadır. Firma elemanları ile yapacağınız anlaşma neticesinde eşyalarınızın paketlenme işini de bizlere bırakabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda ambalajlama ve paketleme oldukça önemlidir. Kullanılan tüm ekipmanlar ilk kez sizin için kullanılacak ve bu sayede de temizlik ve hijyen açısından içiniz rahat olacaktır. 

Parça Eşya Taşımacılığı Profesoyenellik Gerektirir!

Nakliye işlemi deneyimi uzun yıllara dayanan uzman kadromuz ve kendi araçlarımız ile yapılmaktadır. Evden eve taşımacılık konusunda titiz işçilik anlayışına sahip kadromuz, her türlü ev ve büro eşyanızı olması gerektiği gibi en iyi şekilde yeni adresinize taşıyacaktır. Ankara’dan yurdumuzun dört bir yanına yıllardır yüzlerce ev eşyası taşıma hizmeti vermiş olan firmamız, sizlerin de hizmetinde bulunmaktan memnuniyet duyacaktır.

0 Yorum

İlgili Yazılar

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmetleri Ankara Evden Eve Nakliyat firmaları tercih ederken bazen taşımadan farklı olarak eşyalarınız için depolama hizmeti de talep edebilir bunun için bir arayışa girebilirsiniz. Çok uzağa gitmenize gerek yok. Ankara Evede Eve Nakliyat, Ofis...

daha fazla bilgi edinin
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Nakliyat Nedir?  Asansörlü nakliyat günümüz evden eve taşımacılıkta olmassa olmas faktörlerden biridir. Ankara Tekin Nakliyat olarak bünyemizde bu hizmeti barındırmaktayız. Teknolojinin getirdiği her türlü yeniliği siz değerli...

daha fazla bilgi edinin
Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ankara Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sigortalı Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık sektöründe olmassa olmaz husulardan biridir. Müşteri memnuniyetinin artırılması ve emanet edilen malların güvenle yerlerine ulaştırılması hem Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları...

daha fazla bilgi edinin