Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Nedir?

 Asansörlü nakliyat günümüz evden eve taşımacılıkta olmassa olmas faktörlerden biridir. Ankara Tekin Nakliyat olarak bünyemizde bu hizmeti barındırmaktayız. Teknolojinin getirdiği her türlü yeniliği siz değerli müşterilerimize sunmak uzun yıllar hizmet etme fırsatının olmassa olmaz başarı anahtarıdır.

Asansörlü nakliyat uzman ekip gerektiren profesyonel bir hizmettir. Bu hizmette sadece telefonla alınan bilgi dahilinde işlem yapmak bazen problemlere neden olabilir. Ankara Asansörlü Evde Eve Nakliyat olarak sadece telefonda alınan verilerle hareket etmiyor gerekirse taşınacak eşyanın lokasyonunu yerinde görüyoruz.

Asnösörlü Evden Eve Naklyat da önce uzmanlar tarafından detaylı keşif yapılarak , apartmanın lokasyonu, çevre düzenlemesi, dairenin apartmandaki konumu, çevrede hizmete engel olabilecek dış etkenler belirlenerek olası bir engelin önüne geçilir ve en uygun çözüm yolu ne ise o sunulur.

Ankara Tekin Nakliyat bünyesinde bulunan Asansörlü nakliyatın yapılacağı aracın girebileceği en uygun yerde , eşyalarınızın rahatça taşınacağı bir balkon, pencere veya kapı bulunmalıdır. Araç, eşyaların taşınmasına engel bir durum olmayacak şekilde en uygun bölgeye yerleştikten sonra, taşıma için gerekli olan açı belirlenir ve paketlemeden sonra taşıma işlemine başlanır. Uzman teknik ekibimiz mobilyalarınızı sökerek , darbeye karşı koruma olanağı sağlayan özel paketleme sistemini uygular. Asansör aracı operatörü ,en sağlıklı şekilde taşıma yapılcaka noktaya gelerek evin taşınması için kurulum işlemini tamamlar.

 

Asansörlü eşya taşıma, teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar yararlanmanızı sağlayacak!

Asanörlü Ev Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Asansörlü evden eve nakliyat , askılı taşımacılık gibi kendine has özellikler göstermektedir. Gerekli eğitimleri tamamlamış personel ile yapılmalıdır. Asansörlü nakliyat araçları özel donanımlı olup , operatörleri mutlaka tecrübeli  personelden seçilmelidir. Aksi halde yıllarca zor kazanara birikimlerinizden elde ettiğiniz eşyalarınıza ciddi zararlar gelebilir. Dolayısıya hem  çeşitli yaralanma hem de  hasar olaylarına sebep olabilir.

Ankara Sigortalı nakliyatın önemi;

Tüm hizmetlerimizde de belirttiğimiz gibi , asansörlü evden eve nakliyat kendine has teknik özellikler ve teknik personel ihtiyacı gerektirmektedir. Nakliyat esnasında en fazla hasar ve yaralanma asansörlü nakliyatlarda meydana gelir. Bu sebeple sigortalı nakliyat daha çok önem kazanmaktadır. Küçük bir risk olsa dahi mutlaka firma tarafından eşyalarınız sigortalanmalı, ileride meydana gelebilecek istenmeyen durumlarda garanti altına alınmalıdır.

Evden eve nakliyat hizmetleri yıllara dayalı deneyim, uzman kadro, titiz işçilik gerektirir. Ankara nakliyat firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile yerini sağlamlaştırmış bulunan firmamız, sizlerin de hizmetinde olmaktan memnuniyet duyacaktır. Bakımlı ve temiz araçlarımız, bu amaca yönelik tasarlanmış tam donanımlı çelik kapalı kasalarımız ve hasarsız nakliyeyi sağlayacak ambalaj malzemelerimiz ile tüm ev ve büro eşyalarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili olarak yeni adresinize taşınacaktır.

Evden eve nakliyat sektöründe her zaman daimi Öncü, firma olmayı hedef haline getirmiş olan firmamız Tekin Nakliyat sizlere ev taşıma hizmeti için dizayn edilmiş her ebatlarda sıfır çelik kasa araçlar,  teleskopik ve araç içi taşınan kurmalı ev taşıma asansörleri, hijyenik pat pat naylon ambalajlama malzemeleri, kıyafetler için araç içi özel yapım portatif askılık dolaplar, ufak ve kırılacak eşyalarınız için kişiye özel tek kullanımlık kolili kutular, işinde ehli uzman marangozlar ve uzman taşıma personelleri ile sizlere en ekonomik uygun fiyatlar ile kaliteli, sigortalı, eşya depolama, şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetinde sizlere asansörlü ev taşıma hizmeti vermektedir.

Tekin Evden eve nakliyat taleplerinize öncelikle Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ekspertiz ev taşıma işlemi öncesi ev eşyalarınızı yerinde görüp yapılması gereken notlar ve planlamasını yapar ve sizleri ev taşıma işlemi hakkında en ince detaylara kadar aydınlatır.

Evden eve nakliyat anlaşma çerçevesinde sizler ile karşılık ev taşıma sözleşmesi yapar, taşıma günü geldiğinde belirlenen gün ve saatte ekspertiz dahilinde ev taşıma aracımız, ev taşıma asansörü ve profesyonel nakliye ekiplerimiz evinize gelir, bir taraftan eşyalarınızın araca nakli için asansör kurulurken, diğer tarafta personellerimiz öncelikle evinizde bulanan bütün mobilya aksanı, beyaz eşyalar ve koltuklarınızın demonte yapıp, öncelikle streçleyip ve sonrası hijyenin ambalajlama malzemesi pat patlar ile paketler, ufak eşyalarınız her oda farklı kutulama olmak üzere üzerine yazılım yapılıp araca nakli yapılır.

Şehirler arası evden eve nakliye taşımalar da ikinci adrese aynı araçlar ve elamanlar eşliğinde gelinir, eşyalarınız tamamı araçtan eve asansörlü taşımacılık hizmeti ile nakil sonrası uzman marangozlar bütün mobilya aksanının Montesini yapıp ağır kaba eşyalarınız dizaynı ve beyaz eşyalarınız montesi yapılır. Taşıma sonrasında eşyalarınızın kontrolü siz yapar bir aksaklık varsa hemen anında çözüm getiririz.

0 Yorum

İlgili Yazılar

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmetleri Ankara Evden Eve Nakliyat firmaları tercih ederken bazen taşımadan farklı olarak eşyalarınız için depolama hizmeti de talep edebilir bunun için bir arayışa girebilirsiniz. Çok uzağa gitmenize gerek yok. Ankara Evede Eve Nakliyat, Ofis...

daha fazla bilgi edinin
Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ankara Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sigortalı Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık sektöründe olmassa olmaz husulardan biridir. Müşteri memnuniyetinin artırılması ve emanet edilen malların güvenle yerlerine ulaştırılması hem Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları...

daha fazla bilgi edinin
Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

PARSİYEL TAŞIMACILIĞI Nakliye sektöründe çeşitli ihtiyaç alanlarından biri de Parsiyel Taşımacılık diğer bir adı ile Parça Eşya Taşımacılığıdır.  Parsiyel denilince akla parça eşya taşıma gelmektedir. Aynı yöne gidecek olan müşterilerin eşyalarının aynı araca...

daha fazla bilgi edinin